Depolama Firmaları | Protrans Transport

Depolama Firmaları

Ankara Depolama Firmaları

Taşınma, tadilat, yer azlığı gibi durumlarda bazı eşyaları veya belgeleri depolama gereksinimi duyarız. Depolama gereksinimi duyulan eşyaların depolama firması tarafından paketlenip, güvenli bir şekilde depoya kilitlenmesi hizmetine depolama hizmeti adı veriliyor. Ankara gibi bir il için ev ve işyeri eşya depolama gereksinimi oldukça fazladır. Ankara’da Protrans eşya depolama hizmetini kullanıcıların gereksinimi doğrultusunda layıkıyla yapıyor.

Depolama İşlemi Sırasında Hangi Adımlar Uygulanır

 Herhangi bir sebeple eşya depolama gereksinimi duyduğunuzda bağlantıya geçtiğiniz depolama firması elemanları, yerinize gelerek eşyalarınızı ya da belgelerinizi doğru şekilde paketleyip getirdikleri depoya taşınması işlemini gerçekleştirirler. İşlemler sırasında eşyaların zarar görmemesine dikkat eden yetkililer eşyaların resimlerini çekerek kullanıcılara eski haliyle teslim etmeyi garanti ederler. Kilitlenen depo anahtarı eşya sahibine verildikten sonra eşyaların depolandığı kutu ana depoya götürülür ve burada kullanıcılar isteyene kadar saklanır.

Eşyalarınızı kısa bir süre depoladıktan sonra geri almak istemediğiniz takdirde depolama hizmeti ile beraber eşyaların satılmasını istiyorsanız Ankara depolama firmaları bu şekilde de hizmet sunuyor.